Instruktorzy

KADRA TRENERSKO – INSTRUKTORSKA

 

BEATA BRANDT-URBANSKA – mgr wychowania fizycznego, instruktor pływania, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 28. Pani Beata posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,  pracuje w klubie już od 15 lat.

PIOTR KONOPKA – mgr wychowania fizycznego, instruktor pływania, nauczyciel w Gimnazjum nr 11, koordynator kursu nauki pływania w naszym klubie SKARPA,  Pan Piotr posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć na pływalni, pracuje w klubie już od 10 lat.

MARTA KARYKOWSKA – mgr  wychowania fizycznego, trener II klasy pływania, ratownik wodny WOPR, medalistka i finalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Pani Marta posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest nauczycielem w Gimnazjum nr 11, pracuje w klubie już od 15 lat.

KRZYSZTOF SAGAN – mgr wychowania fizycznego, trener II klasy pływania, ratownik wodny WOPR, wychowanek wielu medalistów Mistrzostw  Polski w pływaniu. Członek Kadry Narodowej w Triathlonie, Reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy w Triathlonie. Nauczyciel w Gimnazjum nr 11 pracuje w klubie już od 15 lat.

JACEK SKRZYŃSKI – mgr wychowania fizycznego, instruktor pływania, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 28.  Pan Jacek posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,  pracuje w klubie  od 5 lat.

PRZEMYSLAW FLIS – student Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, instruktor pływania, ratownik wodny WOPR, medalista Mistrzostw Polski w Pływaniu, Reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów . Pan Przemek tryska humorem i z uśmiechem prowadzi zajęcia z dziećmi na pływalni, pracuje w klubie od 3 lat.